Hledáte společnost v oblasti dotačního managementu a veřejných zakázek. Společnost PROMEA s.r.o. působí především v Jihomoravském kraji, kde nabízí obcím, podnikatelům, zemědělcům, neziskovým organizacím, fyzickým osobám pomoc s realizací jejich projektového záměru.

Truhlářství Křiva L&P Mikulčice, okr. Hodonín - každou zakázku provádíme od grafického návrhu, přes výrobu, dodávku, až po montáž nábytku. Vyrábíme nábytek, vestavěné skříně, dětské pokoje a další.

Rodinný apartmán Ema nabízí ubytování ve Valticích, ve městě vína a lidových tradic.

Firma Roflex CZ s.r.o. vám nabízí cihlové obklady Elastolith, to je skvělý poměr ceny a designu. Tehlové obklady Elastolith dodáváme také na slovensko.

Ing. Beata Vájová nabízí realizace zahrad. Zaradní ráj to je zahradní architektura, kterou tvoří kosterní dřeviny především různé kultivary jehličnanů, doplněny listnatými dřevinami, trvalkami a letničkami.

Rodinné vinařství Bartoníkovi Mikulčice, to je dlouholetá rodová tradice prezentující typické malé slovácké vinařství orientované zejména na produkci maloseriových šarží vín.

Penzion Réva Vám nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování Valtice nedaleko historického centra města Valtice. Penzion Réva Valtice je nově zrekonstuovaný a jeho kapacita je 7 dvoulůžkových pokojů a jeden je s bezbariérovým přístupem.

Chystáte se navštívit město Hodonín, pak se Vám bude hodit náš tip na ubytování Hodonín, které vám nabízí penzion Mikulčice. Penzion se nachází nedaleko Hodonína v klidné slovácké obci Mikulčice. Mikulčice patří mezi turisticky vyhledávané lokality, zejména skrz folklórní tradice, výborná vína a národní kulturní památník – Slovanské hradiště v Mikulčicích.Rodinné vinařství Bartoníkovi

Penzion U Kostela Mikulčice

Tour de vinohrah